Asijský ostrůvek v Karlíně

Potkáváme se spolu denně v ulicích a přejeme si dobrý den.  A chceme, aby dobrý opravdu byl. Proto do vaření dáváme vrchovatou dávku poctivosti a velký kus srdce. A společně      s vámi s chutí vytváříme čtvrť, ve které stojí za to žít               i pracovat. Jsme Karlín.

Původní bistro Woker jsme založili s láskou k asijské kuchyni. S nadšením pro živé ulice Asie, kde na každém kroku najdete báječný streetfood. A s bohatými zkušenostmi s asijskou kuchyní. Vytváříme místo, kde ochutnáte typická asijská jídla připravená z kvalitních surovin od prověřených dodavatelů.

Představujeme vám jídla Asie tak, jak je máme rádi my sami. Jsme přátelští k milovníkům ostrého jídla, vegetariánům        i veganům. 

Zakladatelem Wokeru je Tomáš Stehlík, který sbíral zkušenosti na zaoceánských lodích a stál u startu pražského Buddha Baru. V roce 2019 přibral svého někdejšího kolegu a hlavně kamaráda Jirku Horáka, aby unikátní koncept z malého bistra rozšířili i do prostoru někdejší restaurace Porto. K výborným jídlům si tak konečně můžete pohodlně sednout.  

Těšíme se na vás.                                                                  Tomáš, Jirka a Woker Team